DETAIL spoje: 670930 / 104

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 41 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 40 50 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 39 63 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 38 71 km Loukov,,žel.st. MB 3106 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 37 72 km Svijany,,obec LI 3019 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 36 74 km Příšovice,,sídl. LI 3026 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 35 76 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 32 80 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 13:09 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 28 83 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 27 86 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 26 87 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 25 89 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 24 91 km Tatobity,, SM 3018 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 23 95 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 22 97 km Slaná,, SM 5005 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 21 102 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 13:35 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 20 103 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 19 106 km Semily,,Cimbál SM 5006 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 18 108 km Příkrý,, SM 5007 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 17 114 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 117 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 120 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 124 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 125 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 125 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 126 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 128 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 129 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 130 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 130 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 131 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 14:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020