DETAIL spoje: 670930 / 105

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 14 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 17 23 km Příkrý,, SM 5007  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 18 25 km Semily,,Cimbál SM 5006  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 19 29 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 20 29 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  8:53  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 21 34 km Slaná,, SM 5005  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 22 37 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 23 40 km Tatobity,, SM 3018  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 24 42 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 25 44 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 26 46 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 27 48 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 29 50 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 31 52 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 34 56 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 35 59 km Příšovice,,sídl. LI 3026  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 36 60 km Svijany,,obec LI 3019 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 37 62 km Loukov,,žel.st. MB 3106  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 70 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 83 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 10:12 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 131 km Praha,,Černý Most AB 10:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,