DETAIL spoje: 670930 / 105

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 4 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 14 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 17 17 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 18 23 km Příkrý,, SM 5007  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 19 25 km Semily,,Cimbál SM 5006  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 20 29 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 21 29 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  8:53  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 22 34 km Slaná,, SM 5005  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 23 37 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 24 40 km Tatobity,, SM 3018  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 25 42 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 26 44 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 27 46 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 28 48 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 30 50 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 32 52 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 35 55 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 36 58 km Příšovice,,sídl. LI 3026  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 37 59 km Svijany,,obec LI 3019 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 38 61 km Loukov,,žel.st. MB 3106  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 39 68 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 40 82 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 10:13 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 41 130 km Praha,,Černý Most AB 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020