DETAIL spoje: 670930 / 112

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 20 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 19 1 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 18 4 km Semily,,Cimbál SM 5006  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 17 6 km Příkrý,, SM 5007  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 15 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 18 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 23 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 23 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 24 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 25 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 26 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 27 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 28 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 28 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 29 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,