DETAIL spoje: 670940 / 101

Základní informace:

Linka: 670940IDOS
Název: Liberec-Jablonec n.Nisou-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 3 9 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 4 10 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha JN 1001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 5 11 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 6 12 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 7 13 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 8 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 8) JN 1001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 9 16 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 10 19 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 11 21 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 12 26 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 13 27 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 14 29 km Desná,,centrum JN 7016  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 30 km Desná,,Sklář JN 7016  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 31 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 34 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 18 37 km Kořenov,,odb. JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 19 38 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě SM 7013  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 20 44 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 21 46 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 1) SM 9107  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 22 48 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 23 51 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. SM 9111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 24 52 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, SM 9111  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 25 53 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov SM 9111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 26 55 km Poniklá,,závod SM 9010  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 27 57 km Poniklá,,pošta SM 9010  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 28 59 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 61 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 62 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 63 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 32 65 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001  9:37  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 33 67 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 34 71 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 2) SM 9018  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 35 75 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 36 76 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 3) TU 9051 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 37 77 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 38 79 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 39 79 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 40 80 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 41 82 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 10:09 IDOS
34865 42 86 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 10:13 IDOS
34866 43 90 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 10:17 IDOS
34868 44 91 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 10:19 IDOS
34864 45 92 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 10:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2018 do 25.12.2018, 1.1.2019