DETAIL spoje: 670940 / 106

Základní informace:

Linka: 670940IDOS
Název: Liberec-Jablonec n.Nisou-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 45 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 17:35 IDOS
34868 44 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 17:36 IDOS
34866 43 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 17:38 IDOS
34865 42 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 41 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 40 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 39 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 38 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 37 14 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 36 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 35 17 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 34 21 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 1) SM 9018 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 33 25 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 32 27 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 9001 18:14 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 29 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 29 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 30 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 28 32 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 27 35 km Poniklá,,pošta SM 9010 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 26 37 km Poniklá,,závod SM 9010 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 25 38 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov SM 9111 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 24 39 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, SM 9111 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 23 41 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. SM 9111 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 22 43 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 21 45 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 1) SM 9107 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 20 47 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 19 53 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě SM 7013 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 18 54 km Kořenov,,odb. JN 7006 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 57 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 60 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 61 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 14 62 km Desná,,centrum JN 7016 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 13 64 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 12 65 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 11 71 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 10 73 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 9 75 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 8 78 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 7 79 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 6 80 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 5 81 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 4 81 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha JN 1001 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 95 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 96 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 20:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2018 do 25.12.2018, 1.1.2019