DETAIL spoje: 670940 / 2

Základní informace:

Linka: 670940IDOS
Název: Liberec-Jablonec n.Nisou-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 36 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 35 1 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 34 5 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 1) SM 9018  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 33 9 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 32 11 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 9001  5:44  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 13 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 13 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 14 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 28 16 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 27 19 km Poniklá,,pošta SM 9010  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 26 20 km Poniklá,,závod SM 9010  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 25 22 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov SM 9111  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 24 23 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, SM 9111  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 23 25 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. SM 9111  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 22 27 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 21 29 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 1) SM 9107  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 20 31 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 19 37 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě SM 7013  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 18 38 km Kořenov,,odb. JN 7006  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 41 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 44 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 45 km Desná,,Sklář JN 7016  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 14 46 km Desná,,centrum JN 7016  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 13 48 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 12 49 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 11 55 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 10 57 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 9 59 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 8 62 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 75 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018