DETAIL spoje: 670947 / 1

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  5:49  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 7 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 8 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 10 km Vítkovice,,SEBA SM 9004  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 10 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 11 km Vítkovice,,škola SM 9004  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 13 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 14 km Vítkovice,,myslivna SM 9004  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 15 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 18 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 20 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003  6:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,