DETAIL spoje: 670947 / 105

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  9:39  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 7 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 8 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 10 km Vítkovice,,SEBA SM 9004  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 10 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 11 km Vítkovice,,škola SM 9004  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 13 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 14 km Vítkovice,,myslivna SM 9004  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 15 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 18 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 20 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 10:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.6.2019 do 29.9.2019