DETAIL spoje: 670947 / 109

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 12:04 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 7 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 8 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 10 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 10 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 11 km Vítkovice,,škola SM 9004 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 13 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 12:19 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 14 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 12:21 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 15 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 18 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 12:26 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 20 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 12:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 26.12.2018 do 17.3.2019