DETAIL spoje: 670947 / 13

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13302 1 0 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 0 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 17:11 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 1 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 2 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 17:22 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 3 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 17:24 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 5 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 5 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 8 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 9 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 11 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 11 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 12 km Vítkovice,,škola SM 9004 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39721 13 15 km Vítkovice,,kostel SM 9004 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 16 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 18 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 18 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 21 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 24 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019