DETAIL spoje: 670947 / 156

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 0 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 3 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 5 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 6 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 8 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 9 km Vítkovice,,škola SM 9004 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 10 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 10 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 12 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 14 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 16 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023 11:14 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 17 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 18 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 11:18 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 19 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 11:20 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 20 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 11:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 26.12.2018 do 17.3.2019