DETAIL spoje: 670947 / 8

Základní informace:

Linka: 670947IDOS
Název: Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39727 18 0 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 17 3 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 12:00 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 16 5 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 12:03 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 15 6 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 14 8 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39721 13 9 km Vítkovice,,kostel SM 9004 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 12 km Vítkovice,,škola SM 9004 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 12 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 12 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 14 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 16 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 12:18 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 18 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023 12:21 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 19 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 12:25 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 22 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 23 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 23 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 12:32 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 1 24 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 12:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,