DETAIL spoje: 670949 / 100

Základní informace:

Linka: 670949IDOS
Název: Jilemnice-Benecko-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 22 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 6) TU 9051 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 19 2 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55318 18 3 km Vrchlabí,,Bucharova TU 9051 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 17 6 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 16 7 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 901 15 10 km Benecko,,Zlatá vyhlídka SM 9024 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 899 14 10 km Benecko,,hotel Kubát SM 9024 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 898 13 11 km Benecko,,Hančova bouda SM 9024 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 900 11 12 km Benecko,,Skalka SM 9024 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 910 10 14 km Benecko,Štěpanická Lhota,Alfonska SM 9024 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 912 9 15 km Benecko,Štěpanická Lhota,u lomu SM 9024 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 911 8 15 km Benecko,Štěpanická Lhota,Prakovice SM 9024 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 904 7 16 km Benecko,Dolní Štěpanice,Pod hradem SM 9023 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 903 6 17 km Benecko,Dolní Štěpanice,kampelička SM 9023 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 905 5 18 km Benecko,Dolní Štěpanice,škola SM 9023 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 4 18 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 20 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 21 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 22 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 11:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,