DETAIL spoje: 670949 / 101

Základní informace:

Linka: 670949IDOS
Název: Jilemnice-Benecko-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  8:09  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 4 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 905 5 4 km Benecko,Dolní Štěpanice,škola SM 9023  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 903 6 5 km Benecko,Dolní Štěpanice,kampelička SM 9023  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 904 7 6 km Benecko,Dolní Štěpanice,Pod hradem SM 9023  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 911 8 6 km Benecko,Štěpanická Lhota,Prakovice SM 9024  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 912 9 7 km Benecko,Štěpanická Lhota,u lomu SM 9024  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 910 10 8 km Benecko,Štěpanická Lhota,Alfonska SM 9024  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66365 12 10 km Benecko,,ObÚ SM 9024  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 898 13 10 km Benecko,,Hančova bouda SM 9024  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 899 14 12 km Benecko,,hotel Kubát SM 9024  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 901 15 12 km Benecko,,Zlatá vyhlídka SM 9024  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 16 15 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 17 16 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55318 18 19 km Vrchlabí,,Bucharova TU 9051  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 19 20 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 22 22 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051  8:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,