DETAIL spoje: 670950 / 5

Základní informace:

Linka: 670950IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 6 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 7 1 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 8 3 km Roprachtice,,rozc. SM 9030  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 9 5 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28907 10 6 km Příkrý,Škodějov,Zimrov SM 5007  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28906 11 7 km Příkrý,Škodějov,Špekulace SM 5007  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 12 9 km Příkrý,, SM 5007  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31326 13 10 km Semily,Nouzov,odb. SM 5006  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 14 12 km Semily,,Cimbál SM 5006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 15 15 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 16 16 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  5:20  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 17 20 km Záhoří,Proseč, SM 8001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 18 23 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 19 25 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  5:44  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 20 28 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 21 29 km Líšný,, JN 8011  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 22 31 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 4) JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 23 32 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 24 36 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 25 38 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 39 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 27 40 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  6:07  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 29 45 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 30 48 km Příšovice,,sídl. LI 3026  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 31 58 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 32 70 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 72 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101  6:57  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 124 km Praha,,Černý Most AB  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,