DETAIL spoje: 670950 / 6

Základní informace:

Linka: 670950IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 32 54 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 31 65 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 30 76 km Příšovice,,sídl. LI 3026 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 29 79 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 27 83 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 18:19 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 84 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 25 85 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 24 88 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 23 92 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 22 92 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 21 94 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 20 95 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 19 98 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 18 101 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 17 103 km Záhoří,Proseč, SM 8001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 16 108 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 18:58 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 15 109 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 14 112 km Semily,,Cimbál SM 5006 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31326 13 113 km Semily,Nouzov,odb. SM 5006 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 12 114 km Příkrý,, SM 5007 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28906 11 116 km Příkrý,Škodějov,Špekulace SM 5007 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28907 10 117 km Příkrý,Škodějov,Zimrov SM 5007 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 9 119 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 8 121 km Roprachtice,,rozc. SM 9030 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 7 123 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 6 123 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 19:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,