DETAIL spoje: 670950 / 9

Základní informace:

Linka: 670950IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 16 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 17 4 km Záhoří,Proseč, SM 8001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 18 7 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 19 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 20 13 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 21 14 km Líšný,, JN 8011  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 22 16 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 4) JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 23 16 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 24 20 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 25 23 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 23 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 27 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  5:23  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 29 28 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 30 31 km Příšovice,,sídl. LI 3026  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 31 42 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 32 53 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 55 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 107 km Praha,,Černý Most AB  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,