DETAIL spoje: 670951 / 1

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 3) SM 9104  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 2 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 2 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 3 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 4 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 5 km Roztoky u Semil,, SM 9105  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 6 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 6 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 8 km Jesenný,,vápenka SM 9109  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 8 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 9 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 11 km Bozkov,, SM 5014  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 12 km Bozkov,,kovárna SM 5014  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 13 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 15 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 22 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 30 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 43 31 km Semily,,Luční SM 5001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 31 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  5:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,