DETAIL spoje: 670951 / 12

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 9 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 10 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 18 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 19 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 20 km Bozkov,,kovárna SM 5014  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 21 km Bozkov,, SM 5014  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 23 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 24 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 25 km Jesenný,,vápenka SM 9109  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 26 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 26 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 27 km Roztoky u Semil,, SM 9105  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 31 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 32 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 10:00 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 33 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 2) SM 9102 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 36 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 38 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 39 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12415 13 40 km Jablonec n.Jiz.,,žel.st. SM 9112 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 12 41 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 41 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 42 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 43 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 44 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 45 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 46 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 46 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 47 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50397 3 48 km Rokytnice n.Jiz.,,Eprona SM 9101 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50396 2 48 km Rokytnice n.Jiz.,,prostřední park. SM 9101 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47865 1 49 km Rokytnice n.Jiz.,,Horní Domky SM 9101 10:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,