DETAIL spoje: 670951 / 20

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 17 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 18 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 20 km Bozkov,, SM 5014 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 22 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 23 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 24 km Jesenný,,vápenka SM 9109 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 25 km Jesenný,,u mlýna SM 9109 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 25 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 26 km Roztoky u Semil,, SM 9105 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 27 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 31 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 16:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,