DETAIL spoje: 670951 / 22

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 44 1 km Semily,,žel.st. SM 5001 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 17 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 18 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 20 km Bozkov,, SM 5014 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 22 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 23 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 24 km Jesenný,,vápenka SM 9109 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 25 km Jesenný,,u mlýna SM 9109 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 26 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 26 km Roztoky u Semil,, SM 9105 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 31 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 16:59 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 32 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 34 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 2) SM 9102 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 38 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 39 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 39 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 40 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 41 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 42 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 43 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 44 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 44 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 45 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 17:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,