DETAIL spoje: 670951 / 24

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 44 1 km Semily,,žel.st. SM 5001 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 17 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 18 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 20 km Bozkov,, SM 5014 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 22 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 23 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 24 km Jesenný,,vápenka SM 9109 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 25 km Jesenný,,u mlýna SM 9109 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 26 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 26 km Roztoky u Semil,, SM 9105 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 31 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 19:19 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 32 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 34 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 2) SM 9102 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 38 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 39 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 19:40 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12415 13 39 km Jablonec n.Jiz.,,žel.st. SM 9112 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 12 40 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 40 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 41 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 42 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 43 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 45 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 45 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 46 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 47 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 20:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,