DETAIL spoje: 670951 / 3

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (stanoviště 1) SM 9101  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 8 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 10 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 1) SM 9102  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 13 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 14 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 3) SM 9104  5:27  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 15 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 16 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 17 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 18 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 19 km Roztoky u Semil,, SM 9105  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 20 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 20 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 21 km Jesenný,,vápenka SM 9109  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 22 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 23 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 25 km Bozkov,, SM 5014  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 26 km Bozkov,,kovárna SM 5014  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 27 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 28 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 36 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 44 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 43 45 km Semily,,Luční SM 5001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 45 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  6:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,