DETAIL spoje: 670951 / 6

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 17 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 18 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 20 km Bozkov,, SM 5014  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 23 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 23 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 24 km Jesenný,,vápenka SM 9109  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 25 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 26 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 26 km Roztoky u Semil,, SM 9105  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 31 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104  6:29  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 32 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 34 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 2) SM 9102  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 36 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 38 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 39 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  6:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,