DETAIL spoje: 670951 / 7

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 0 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 1 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 3 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 4 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 4 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 1) SM 9102  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 6 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 7 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 3) SM 9104  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 9 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 10 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 10 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 11 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 12 km Roztoky u Semil,, SM 9105  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 13 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 14 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 15 km Jesenný,,vápenka SM 9109  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 15 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 16 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 18 km Bozkov,, SM 5014  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 21 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 22 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 29 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 30 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 38 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 43 39 km Semily,,Luční SM 5001  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 39 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  8:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,