DETAIL spoje: 670951 / 8

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 9 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 17 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 18 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 19 km Bozkov,,kovárna SM 5014  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 20 km Bozkov,, SM 5014  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 23 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 23 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 24 km Jesenný,,vápenka SM 9109  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 25 km Jesenný,,u mlýna SM 9109  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 26 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 26 km Roztoky u Semil,, SM 9105  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 28 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 29 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 30 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 31 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104  7:30  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 32 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 34 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 2) SM 9102  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 36 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 38 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 39 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  7:44  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 40 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 40 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 41 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 43 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 44 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 45 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 45 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 46 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,