DETAIL spoje: 670951 / 9

Základní informace:

Linka: 670951IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 4 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (stanoviště 1) SM 9101  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 5 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 6 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 7 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 8 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 9 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 10 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 11 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 14 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  9:36  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12425 15 8 km Jablonec n.Jiz.,Počátky, SM 9112  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40892 16 10 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,Soch.Vršek SM 9102  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40893 17 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,u školy SM 9102  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 18 11 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko (stanoviště 1) SM 9102  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 19 13 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 20 14 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 3) SM 9104  9:54  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 21 15 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40896 22 16 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,rozc. SM 9104 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47876 23 17 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,U Kvardů SM 9104 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40895 24 18 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves,hranice SM 9104 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 25 19 km Roztoky u Semil,, SM 9105 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30270 26 20 km Roztoky u Semil,Dolenec, SM 9105 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13087 27 20 km Jesenný,,u mlýna SM 9109 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 28 21 km Jesenný,,vápenka SM 9109 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13088 29 22 km Jesenný,,u Reichlů SM 9109 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13090 30 23 km Jesenný,Vraštilov, SM 9109 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 31 25 km Bozkov,, SM 5014 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2359 32 26 km Bozkov,,kovárna SM 5014 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2358 33 27 km Bozkov,,dol.zast. SM 5014 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66874 34 28 km Bozkov,,Podbozkov SM 5014 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 36 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 37 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 42 45 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 43 46 km Semily,,Luční SM 5001 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 45 46 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 10:54 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31310 47 47 km Semily,,u jezu SM 5001 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31309 48 47 km Semily,,Řeky sídliště SM 5001 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31308 49 48 km Semily,,Řeky SM 5001 11:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,