DETAIL spoje: 670960 / 1

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 9 1 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 11 1 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 14 4 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 4) SM 9012  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 15 5 km Mříčná,,u mlýna SM 9012  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 16 6 km Peřimov,,u mlýna SM 9011  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 17 7 km Peřimov,,škola SM 9011  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 18 8 km Peřimov,,u Křížků SM 9011  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 8 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 9 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 11 km Háje n.Jiz.,, SM 5012  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 12 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 13 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 14 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 15 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 16 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 18 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 19 km Semily,,nemocnice SM 5001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 20 km Semily,,3.května SM 5001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 21 km Semily,,Tyršova SM 5001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 22 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001  6:23  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 33 23 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 1) SM 5001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 34 24 km Semily,,Letná SM 5001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 35 26 km Záhoří,Proseč, SM 8001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 36 29 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 37 29 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 38 31 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 39 32 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 40 33 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 41 38 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 42 39 km Pěnčín,, JN 8008  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 43 45 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 44 48 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 45 48 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  7:18  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 46 60 km Liberec,,Textilana (stanoviště 4) LI 0001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 47 61 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 48 62 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,