DETAIL spoje: 670960 / 11

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 11 1 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 12 1 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22187 14 5 km Mříčná,,odb.Kruh (stanoviště 2) SM 9012 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22188 15 6 km Mříčná,,sokolovna (stanoviště 2) SM 9012 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 16 7 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 4) SM 9012 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 17 8 km Mříčná,,u mlýna (stanoviště 1) SM 9012 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 18 9 km Peřimov,,u mlýna (stanoviště 2) SM 9011 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 19 10 km Peřimov,,škola (stanoviště 2) SM 9011 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 20 10 km Peřimov,,u Křížků (stanoviště 2) SM 9011 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 21 11 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu (stanoviště 1) SM 5012 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 22 12 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, (stanoviště 2) SM 5012 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 23 14 km Háje n.Jiz.,, (stanoviště 1) SM 5012 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 24 15 km Háje n.Jiz.,Loukov, (stanoviště 2) SM 5012 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 25 16 km Háje n.Jiz.,Rybnice, (stanoviště 1) SM 5012 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 26 17 km Bystrá n.Jiz.,, (stanoviště 1) SM 5013 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 27 18 km Benešov u Semil,Podolí, (stanoviště 2) SM 5015 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 28 19 km Benešov u Semil,,Hradišťata (stanoviště 1) SM 5015 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 29 21 km Benešov u Semil,,Podmošna (stanoviště 1) SM 5015 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 30 22 km Semily,,nemocnice (stanoviště 2) SM 5001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 31 23 km Semily,,3.května (stanoviště 1) SM 5001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 32 24 km Semily,,Tyršova (stanoviště 2) SM 5001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 33 25 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001 13:28 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 35 26 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 1) SM 5001 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 36 27 km Semily,,Letná (stanoviště 2) SM 5001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 37 29 km Záhoří,Proseč, (stanoviště 1) SM 8001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 38 32 km Železný Brod,Pelechov, (stanoviště 2) JN 8001 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 39 33 km Železný Brod,,nová škola (stanoviště 1) JN 8001 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 40 34 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 41 35 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 42 36 km Železný Brod,,Olšiny (stanoviště 1) JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 43 41 km Pěnčín,Bratříkov, (stanoviště 1) JN 8008 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 44 42 km Pěnčín,, (stanoviště 2) JN 8008 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 45 48 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 46 51 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 2) JN 1001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 47 52 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001 14:20 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 48 63 km Liberec,,Textilana (stanoviště 4) LI 0001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 49 64 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 50 66 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 14:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,