DETAIL spoje: 670960 / 14

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 46 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 45 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 44 3 km Liberec,,Textilana LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 43 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001 15:38 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 42 15 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 41 17 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 40 23 km Pěnčín,, JN 8008 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 39 24 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 38 29 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 37 30 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 31 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 35 33 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 34 33 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 33 36 km Záhoří,Proseč, SM 8001 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 32 38 km Semily,,Letná SM 5001 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 31 39 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 40 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 16:27 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 41 km Semily,,Tyršova SM 5001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 42 km Semily,,3.května SM 5001 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 43 km Semily,,nemocnice SM 5001 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 44 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 46 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 47 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 48 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 49 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 50 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 52 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 16 55 km Peřimov,,u Křížků SM 9011 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 15 55 km Peřimov,,škola SM 9011 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 14 56 km Peřimov,,u mlýna SM 9011 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 13 57 km Mříčná,,u mlýna SM 9012 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 12 58 km Mříčná,,křiž. SM 9012 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 9 60 km Jilemnice,,odb.nemocnice SM 9001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 61 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,