DETAIL spoje: 670960 / 52

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 1 km Semily,,Tyršova SM 5001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 1 km Semily,,3.května SM 5001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 2 km Semily,,nemocnice SM 5001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 3 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 5 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 7 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 8 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 9 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 10 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 11 km Háje n.Jiz.,, SM 5012  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 12 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 13 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 18 14 km Peřimov,,u Křížků SM 9011  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 17 15 km Peřimov,,škola SM 9011  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 16 16 km Peřimov,,u mlýna SM 9011  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 15 17 km Mříčná,,u mlýna SM 9012  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 14 18 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 3) SM 9012  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 11 21 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 9 21 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 22 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001  6:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,