DETAIL spoje: 670960 / 55

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 9 1 km Jilemnice,,odb.nemocnice SM 9001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 12 3 km Mříčná,,křiž. SM 9012 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 13 4 km Mříčná,,u mlýna SM 9012 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 14 5 km Peřimov,,u mlýna SM 9011 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 15 6 km Peřimov,,škola SM 9011 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 16 7 km Peřimov,,u Křížků SM 9011 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 8 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 9 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 10 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 11 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 12 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 13 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 14 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 16 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 18 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 19 km Semily,,nemocnice SM 5001 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 20 km Semily,,3.května SM 5001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 20 km Semily,,Tyršova SM 5001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 21 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001 16:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,