DETAIL spoje: 670960 / 56

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 1 km Semily,,Tyršova SM 5001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 1 km Semily,,3.května SM 5001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 2 km Semily,,nemocnice SM 5001 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 3 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 5 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 7 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 8 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 9 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 10 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 11 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 12 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 13 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39440 8 15 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová, SM 9022 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 7 15 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 6 16 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 5 17 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 4 18 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 19 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 20 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 21 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 14:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,