DETAIL spoje: 670960 / 58

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 1 km Semily,,Tyršova SM 5001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 1 km Semily,,3.května SM 5001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 2 km Semily,,nemocnice SM 5001 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 3 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 5 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 7 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 8 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 9 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 10 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 11 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 12 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 13 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39440 8 15 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová, SM 9022 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 7 15 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 6 16 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 5 17 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 4 18 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 19 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 20 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 21 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 18:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,