DETAIL spoje: 670960 / 59

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 4 3 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 5 4 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 6 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 7 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39440 8 6 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová, SM 9022 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 8 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 9 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 10 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 11 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 12 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 13 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 14 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 15 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 17 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 19 km Semily,,nemocnice SM 5001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 19 km Semily,,3.května SM 5001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 20 km Semily,,Tyršova SM 5001 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 21 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001 18:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,