DETAIL spoje: 670960 / 6

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 50 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 49 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 48 3 km Liberec,,Textilana (stanoviště 3) LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 47 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001  9:38  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 46 15 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 1) JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 45 18 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 44 24 km Pěnčín,, (stanoviště 1) JN 8008  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 43 25 km Pěnčín,Bratříkov, (stanoviště 2) JN 8008  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 42 30 km Železný Brod,,Olšiny (stanoviště 2) JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 41 31 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 40 32 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 39 33 km Železný Brod,,nová škola (stanoviště 2) JN 8001 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 38 34 km Železný Brod,Pelechov, (stanoviště 1) JN 8001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 37 36 km Záhoří,Proseč, (stanoviště 2) SM 8001 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 36 39 km Semily,,Letná (stanoviště 1) SM 5001 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 35 40 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 2) SM 5001 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 33 41 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 10:27 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 32 42 km Semily,,Tyršova (stanoviště 1) SM 5001 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 31 42 km Semily,,3.května (stanoviště 2) SM 5001 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 30 43 km Semily,,nemocnice (stanoviště 1) SM 5001 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 29 44 km Benešov u Semil,,Podmošna (stanoviště 2) SM 5015 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 28 46 km Benešov u Semil,,Hradišťata (stanoviště 2) SM 5015 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 27 48 km Benešov u Semil,Podolí, (stanoviště 1) SM 5015 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 26 49 km Bystrá n.Jiz.,, (stanoviště 2) SM 5013 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 25 50 km Háje n.Jiz.,Rybnice, (stanoviště 2) SM 5012 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 24 51 km Háje n.Jiz.,Loukov, (stanoviště 1) SM 5012 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 23 52 km Háje n.Jiz.,, (stanoviště 2) SM 5012 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 22 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, (stanoviště 1) SM 5012 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 21 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu (stanoviště 2) SM 5012 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 20 55 km Peřimov,,u Křížků (stanoviště 1) SM 9011 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 19 56 km Peřimov,,škola (stanoviště 1) SM 9011 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 18 57 km Peřimov,,u mlýna (stanoviště 1) SM 9011 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 17 58 km Mříčná,,u mlýna (stanoviště 2) SM 9012 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 16 59 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 3) SM 9012 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 13 61 km Jilemnice,,odb.nemocnice (stanoviště 2) SM 9001 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 62 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 63 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 1 63 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 11:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,