DETAIL spoje: 670960 / 7

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 9 1 km Jilemnice,,odb.nemocnice SM 9001  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 12 3 km Mříčná,,křiž. SM 9012  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 13 4 km Mříčná,,u mlýna SM 9012  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 14 5 km Peřimov,,u mlýna SM 9011  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 15 6 km Peřimov,,škola SM 9011  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 16 7 km Peřimov,,u Křížků SM 9011  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 8 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 9 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 10 km Háje n.Jiz.,, SM 5012  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 11 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 12 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 13 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 14 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 16 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 18 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 19 km Semily,,nemocnice SM 5001  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 20 km Semily,,3.května SM 5001  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 20 km Semily,,Tyršova SM 5001  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 21 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001  9:28  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 31 22 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 32 23 km Semily,,Letná SM 5001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 33 26 km Záhoří,Proseč, SM 8001  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 34 28 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 35 29 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 31 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 37 31 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 38 32 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 39 37 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 40 38 km Pěnčín,, JN 8008 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 41 44 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 42 47 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 43 48 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001 10:20 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 44 58 km Liberec,,Textilana LI 0001 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 45 59 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 46 61 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 10:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,