DETAIL spoje: 670960 / 8

Základní informace:

Linka: 670960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 48 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 47 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 46 3 km Liberec,,Textilana (stanoviště 3) LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 45 15 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001 11:38 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 44 16 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 43 19 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 42 24 km Pěnčín,, JN 8008 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 41 26 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 40 31 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 39 32 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 38 32 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 37 34 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 36 35 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 35 37 km Záhoří,Proseč, SM 8001 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 34 40 km Semily,,Letná SM 5001 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 33 41 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 2) SM 5001 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 42 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 12:27 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 43 km Semily,,Tyršova SM 5001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 43 km Semily,,3.května SM 5001 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 44 km Semily,,nemocnice SM 5001 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 45 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 47 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 49 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 50 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 51 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 51 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 53 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 55 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 18 56 km Peřimov,,u Křížků SM 9011 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 17 57 km Peřimov,,škola SM 9011 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 16 58 km Peřimov,,u mlýna SM 9011 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 15 59 km Mříčná,,u mlýna SM 9012 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 14 59 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 3) SM 9012 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 11 62 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 9 63 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 64 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 13:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,