DETAIL spoje: 670963 / 12

Základní informace:

Linka: 670963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 1 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40438 11 2 km Vrchlabí,,Valteřická TU 9051  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 3 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 5 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 1) SM 9018  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 6 km Horní Branná,,kovárna SM 9018  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 6 km Horní Branná,,pošta SM 9018  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 10 km Jilemnice,,Technolen SM 9001  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 11 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 12 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 12 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 1 13 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  9:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,