DETAIL spoje: 670964 / 13

Základní informace:

Linka: 670964IDOS
Název: Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 4 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 5 2 km Jilemnice,,prov.ČSAD SM 9001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 6 2 km Jilemnice,,Ateso SM 9001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 7 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 8 4 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 9 5 km Studenec,Rovnáčov, SM 9008 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52806 10 6 km Studenec,,zdrav.stř. SM 9008 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 11 6 km Studenec,,Na špici SM 9008 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 12 7 km Studenec,,u Trojice SM 9008 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33774 15 7 km Studenec,,škola SM 9008 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 8 km Studenec,,pošta SM 9008 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3521 17 10 km Bukovina u Čisté,, SM 9021 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3522 18 10 km Bukovina u Čisté,,zbrojnice SM 9021 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52046 20 14 km Dolní Kalná,,koupaliště TU 9050 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 21 14 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 22 15 km Dolní Kalná,, TU 9050 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 23 16 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 17 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 25 18 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 26 19 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 27 21 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 5) SM 9027 13:22 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9423 28 22 km Horka u St.Paky,Nedaříž, SM 9027 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 29 23 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 30 24 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17990 31 24 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015 13:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,