DETAIL spoje: 670964 / 15

Základní informace:

Linka: 670964IDOS
Název: Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 4 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 5 1 km Jilemnice,,prov.ČSAD SM 9001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 6 2 km Jilemnice,,Ateso SM 9001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 7 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 8 4 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 9 5 km Studenec,Rovnáčov, SM 9008 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52806 10 6 km Studenec,,zdrav.stř. SM 9008 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 11 6 km Studenec,,Na špici SM 9008 14:40 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 12 7 km Studenec,,u Trojice SM 9008 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33774 15 7 km Studenec,,škola SM 9008 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 8 km Studenec,,pošta SM 9008 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3521 17 10 km Bukovina u Čisté,, SM 9021 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3522 18 10 km Bukovina u Čisté,,zbrojnice SM 9021 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52046 20 14 km Dolní Kalná,,koupaliště TU 9050 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 21 14 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 22 15 km Dolní Kalná,, TU 9050 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 23 16 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 17 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 25 18 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 26 19 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 27 21 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 5) SM 9027 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9423 28 22 km Horka u St.Paky,Nedaříž, SM 9027 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 29 23 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 30 24 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17990 31 24 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015 15:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,