DETAIL spoje: 670964 / 19

Základní informace:

Linka: 670964IDOS
Název: Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 4 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 5 2 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 17:19 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 6 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 7 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 17:22 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 8 4 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 9 5 km Studenec,Rovnáčov, SM 9008 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52806 10 6 km Studenec,,zdrav.stř. SM 9008 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 11 6 km Studenec,,Na špici SM 9008 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33772 13 7 km Studenec,,Pod Táborem SM 9008 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33775 14 8 km Studenec,,u lípy SM 9008 17:29 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 9 km Studenec,,pošta SM 9008 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3521 17 10 km Bukovina u Čisté,, SM 9021 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3522 18 11 km Bukovina u Čisté,,zbrojnice SM 9021 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 16 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 25 17 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 26 18 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 27 20 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 5) SM 9027 17:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018