DETAIL spoje: 670964 / 8

Základní informace:

Linka: 670964IDOS
Název: Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 17990 31 0 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 30 1 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 29 1 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9423 28 2 km Horka u St.Paky,Nedaříž, SM 9027  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 27 3 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 5) SM 9027  6:37  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 26 5 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 25 6 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 7 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 23 9 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 22 9 km Dolní Kalná,, TU 9050  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 21 10 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52046 20 11 km Dolní Kalná,,koupaliště TU 9050  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3522 18 14 km Bukovina u Čisté,,zbrojnice SM 9021  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3521 17 15 km Bukovina u Čisté,, SM 9021  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 16 km Studenec,,pošta SM 9008  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33774 15 17 km Studenec,,škola SM 9008  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 12 17 km Studenec,,u Trojice SM 9008  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 11 18 km Studenec,,Na špici SM 9008  7:18  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52806 10 19 km Studenec,,zdrav.stř. SM 9008  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 9 19 km Studenec,Rovnáčov, SM 9008  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 8 20 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 7 21 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 6 23 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 5 23 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 4 24 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 24 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 25 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 1 25 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,