DETAIL spoje: 670965 / 7

Základní informace:

Linka: 670965IDOS
Název: Jilemnice-Studenec-Zálesní Lhota
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 1 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 7 4 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 8 5 km Studenec,Rovnáčov, SM 9008 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52806 9 6 km Studenec,,zdrav.stř. SM 9008 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 10 6 km Studenec,,Na špici SM 9008 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 11 7 km Studenec,,u Trojice SM 9008 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33774 14 7 km Studenec,,škola SM 9008 14:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,