DETAIL spoje: 670968 / 10

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 0 km Svojek,, SM 9007  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 2 km Svojek,Tample, SM 9007  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 3 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 6 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 7 km Kruh,,u mostu SM 9016  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 8 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 9 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 10 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 11 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 12 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 13 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 13 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 15 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 15 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 16 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 17 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001  7:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020