DETAIL spoje: 670968 / 12

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 0 km Svojek,, SM 9007 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 2 km Svojek,Tample, SM 9007 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 3 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 6 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 8 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 9 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 10 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 10 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 11 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 12 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 13 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 14 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 14 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 15 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 10:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pondělí, ve středu, v pátek,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020, od 10.4.2020 do 13.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 6.7.2020, 28.9.2020, 28.10.2020, 17.11.2020