DETAIL spoje: 670968 / 13

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 1 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 4 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 4 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 5 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 6 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 7 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 8 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 10 km Kruh,,u mostu SM 9016  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 11 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 13 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 15 km Svojek,Tample, SM 9007 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 17 km Svojek,, SM 9007 10:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pondělí, ve středu, v pátek,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020, od 10.4.2020 do 13.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 6.7.2020, 28.9.2020, 28.10.2020, 17.11.2020