DETAIL spoje: 670968 / 18

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 0 km Svojek,, SM 9007 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 2 km Svojek,Tample, SM 9007 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 3 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 13 4 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 5 km Kruh,,u mostu SM 9016 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 11 6 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 8 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 9 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 10 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 11 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 11 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 12 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 14 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 14 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 14 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 15 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 15:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020