DETAIL spoje: 670968 / 2

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 0 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 1 km Kruh,,u mostu SM 9016  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 2 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 3 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 4 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 5 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 6 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 7 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 7 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 9 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 9 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 10 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 11 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001  5:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,