DETAIL spoje: 670968 / 20

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30268 13 0 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 1 km Kruh,,u mostu SM 9016 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 11 2 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 4 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 5 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 6 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 7 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 7 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 8 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 10 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 10 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 11 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 11 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 18:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,